HAKKIMIZDA

Bugün Hayatınızın En Önemli Günü
Arwen Hotel Fethiye’de Ege bölgesinin ‘’ Şerefe ‘’ felsefesinden ilham aldık. – kutlama yapan insanların bir araya gelip, güzel anılar paylaşması. Yaptığımız her şeyin kalbinde bu felsefe var.
Benzer düşüncelere sahip misafirlerimizin rahatlamaya, dinlenmeye, hem kendilerini hem doğayı keşfetmeye geldikleri Arwen topluluğumuza katılın. Kapımız açık. İçeri girin.
Sıcak ve misafirperver kültürümüzü her zaman hissedeceksiniz.
Güne sağlıklı ve yerel ürünlerle başlıyoruz. İlerleyen saatlerde müziğin notalarında kaybolup, şehrin gürültüsünden uzak doğanın kucağında kendinizi bulacaksınız.
Sizi, Arwen karakteri ve konforuyla saracağız ve belki küçük ayrıntılarla şaşırtarak, bir arkadaşınızın evinde olduğunuz hissine kapılacaksınız.
Gayemiz Arwen’de misafirlerimizin anlarını unutulmaz anılara dönüştürmek.
Bugün hayatınızın geri kalanının ilk günü. Öyleyse keşfedin.

Konumu
Arwen Hotel Fethiye Yanıklar bölgesinde, buzul çağından günümüze neslini sürdüren Sığla ormanlık alanının yanında yer almaktadır.
Hatırlatma : Fethiye şehir merkezine uzaklığımız 10 km’dir. Misafirlerimizin özel araçları ile gelmeleri daha konforlu ve özgür bir tatil geçirmelerine olanak sağlayacaktır. Dileyen misafirlerimiz halk otobüslerini de kullanarak tesisimize rahatlıkla ulaşabilir.
Bazı Merkezlere Uzaklıkları
Katrancı Tabiat Parkı: 4 km
Çalış Pilajı: 7 km
Günlüklü Koyu: 7,8 km
Fethiye Şehir Merkezi : 10 km
Fethiye Otogar: 13 km
Dalaman Havalimanı: 51 km